Правильний вибір – гідне майбутнє

У Шосткинському інституті СумДУ пройшов День відкритих дверей. До навчального закладу завітали старшокласники міста та району з батьками і вчителями. Вони мали змогу ближче познайомитися з вузом, зустрітися з дирекцією, переглянути презентації кафедр, поспілкуватися з викладачами та студентами, отримати детальну інформацію про ЗНО, більше дізнатися про умови прийому до вузу та вступну кампанію 2013 року в цілому.
Директор ШІСумДУ В.Л.Акуленко розповів майбутнім студентам про можливості та перспективи, що їх надає Шосткинський інститут, про переваги навчання в місцевому виші. О.М.Проценко, відповідальний ХРЦОЯО за проведення ЗНО, звернув увагу старшокласників на необхідності виваженого підходу до кожного етапу отримання сертифіката та про особливості правил прийому на навчання. За словами Олександра Миколайовича, важливою умовою вступу є реєстрація, оптимальний та правильний вибір конкурсних предметів на ЗНО, дотримання термінів подання документів.

Було озвучено основні терміни прийому документів до Шосткинського інституту Сумського державного університету в 2013 році:
• Початок прийому заяв та документів - 1 липня 2013 року
• Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають право проходити творчий конкурс з «Журналістики» - 20 липня 2013 року о 18.00
• Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають право складати вступні виробування - 20 липня 2013 року о 18.00
• Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які не складають вступних виробувань і не проходять творчі конкурси - 31 липня 2013 року о 13.00

Представники випускаючих кафедр запропонували присутнім відеоматеріали про спеціальності, які можна набути, про особливості навчання за конкретним фаховим спрямуванням, про наукову роботу тощо. А студенти з властивим їм запалом та енергією весело й артистично розповідали про своє життя, навчання та дозвілля. Сценки з студентського щодення, пісенні та танцювальні мініатюри, виступ народних колективів інституту викликали щире захоплення і схвалення гостей.
Кожен, хто прийшов цього дня до Шосткинського інституту, не лише отримав важливу і корисну інформацію та відповіді на актуальні запитання, але й мав прекрасну нагоду побачити все на власні очі.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :