Студенти-старшокурсники отримали погони молодшого лейтенанта

Офіцерське звання та погони молодшого лейтенанта отримали студенти-старшокурсники Шосткинського інституту.
Кацюбан Анастасія (гр. ХТ-31Ш), Чещевий Андрій (гр. СУ-31Ш), Велієв Рустам (гр. ЕФ-31Ш), Тельман Дмитро (гр. ЕФ-31Ш), Кизя Альона (гр. ЕФ-31Ш) скористалися можливістю навчатися на кафедрі військової підготовки СумДУ. Адже військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу з присвоєнням первинного офіцерського звання в Шосткинському інституті можуть пройти студенти (і юнаки, і дівчата!) денної та заочної форми навчання, випускники минулих років, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра і придатні до військової служби за станом здоров'я та морально-діловими якостями.
Урочиста церемонія вручення пройшла в Палаці спорту «Свема» в переддень свята - Дня Збройних Сил України. Після зачитання відповідного наказу міністра оборони України полковник М. М. Ляпа, начальник військової кафедри Сумського державного університету, і директор інституту Тугай Н.О. привітали новоявлених молодших лейтенантів та вручили їм погони.
До вітань приєдналися друзі, однокурсники, рідні та знайомі студентів. Користуючись нагодою, полковник Микола Ляпа надав детальну інформацію про навчання на військовій кафедрі СумДУ, про переваги при подальшому працевлаштуванні випускників та побудові ними кар’єри.
Атмосфера патріотизму і гідності, причетності до історії та сучасності народу України панувала на церемонії вручення. Її зуміли створити учасники студентських народних колективів та міських громадських організацій. Їхні композиції, покликані до життя часом, відповідали саме цьому урочистому випадку.

На сайт кафедри військової підготовки СумДУ >>>

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :