Зустріч з відомим художником

В ШІ СумДУ пройшла зустріч з Гайдамакою Анатолієм Васильовичем, народним художником України, членом-кореспондентом Національної академії мистецтв України, лауреатом Національної премії України ім.Тараса Шевченка.
Спілкування вийшло пізнавальним та змістовним. Анатолій Васильович розповів про свій творчий шлях, поділився життєвим досвідом, розповів цікаві історії про знаменні події у своєму мистецькому житті.
Головною темою розмови стало відкриття нової меморіальної експозиції в м. Шостка. Вона буде однією із філій міського краєзнавчого музею і розташується в колишній будівлі профспілкового комітету АК «Свема», між новим корпусом Шосткинського інституту СумДУ та пам’ятником розстріляним фашистами мирних жителів. Музей займе найбільшу з трьох частин будівлі, два поверхи, близько 700 кв.м.
За проектом відомого художника , до будівлі примикає вагон на рейках, що виїжджає зі стіни, як символ остарбайтерів вивезених на примусову працю. Всередині будівлі розташується постійно діюча меморіальна експозиція з матеріалами про всіх остарбайтерів Шостки довоєнного, воєнного та повоєнного часу. Тут же будуть відкриті і відділи, присвячені партизанам, а також учасникам АТО та загиблим під час АТО шосткинцям.
В цікавому та невимушеному спілкуванні зі студентами взяв участь міський голова М.П.Нога.