Туристичний зліт "СумДУ - єдиний"

Туристичний зліт "СумДУ - єдиний", що пройшов с. Могриці Сумського р-ну , об'єднав студентів усіх структурних підрозділів Сумського державного університету. У дружніх змаганнях зустрілися команди факультетів, інститутів та коледжів, серед яких була і команда Шосткинського інституту.
Чого тільки не робили учасникам змагань: пірнали з аквалангом, переправлялися на другий берег річки з перешкодами, змагатися в пейнтболі… А як перепочинок жваве та цікаве спілкування з однолітками.
«Це були незабутні дні та найкращий активний відпочинок. Дякуємо студенстькому ректорату за організацію. Ми знайшли нових друзів та ще раз переконалися, що СумДУ – єдиний»,- поділився своїми враженнями капітан команди, студентський директор ШІСумДУ Сердюк Іван.
Порадував і результат туристичного зльоту – студенти Шосткинського інституту вибороли 2 місце в командних змаганнях.

На сторінку Студентам >>>