Співробітництво ШІ СумДУ та ПАТ Південний Гірничо-збагачувальний комбінат

З 2017 року Шосткинський інститут СумДУ співпрацює в науково-технічному напрямі з Південним гірничо-збагачувальним комбінатом. 20-21 червня 2017 року заступник директора з наукової роботи, к.т.н. Закусило Р.В. узяв участь у проведенні вибухових робіт на кар’єрі ГЗК Південний. Під час масового вибуху було проініційовано 480 000 кг емульсійної вибухової речовини. Несподіванок не трапилося. Очікуваний вихід залізної руди – 500 тис. кубометрів.
Для довідок: Південний ГЗК — перший гірничо-збагачувальний комбінат Криворізького залізорудного басейну,заснований у 1955 році. Його сировинну базу складають кварцити Скелеватського родовища, що розташоване у центральній частині Криворізького залізорудного басейну у районі замикання Західно-Інгулецької синкліналі. Родовище розробляється відкритим способом. Комбінат виробляє залізорудний концентрат і агломерат. Продукція ГЗК надходить на металургійні підприємства України, Польщі, Чехії, Словаччини, Югославії, Румунії.
Південний ГЗК — лауреат загальноукраїнського рейтингового конкурсу «Вироблено в Україні» та конкурсу «100 найкращих товарів України».
Шосткинський інститут сподівається на подальшу продуктивну співпрацю з найстарішим та найпотужнішим ГЗК України.

На сторінку кафедри ХТВМС >>>