Заходи, приурочені ювілейній даті створення навчального закладу – 15-річчю Шосткинського інституту СумДУ

Протягом квітня-червня в інституті проходять заходи, приурочені ювілейній даті створення навчального закладу – 15-річчю Шосткинського інституту СумДУ.
Сьогодні на свято рідного вузу студенти запросили старшокласників міста, учнів профтехосвіти та молодь коледжу. Щоб показати свій улюблений інститут, розповісти, які талановиті, розумні і красиві люди тут навчаються і працюють, підготували виставку виробів ручної роботи, фотосушку, концертну програму просто неба.
До гостей звернувся директор інституту В.Л.Акуленко. Він стояв біля витоків заснування вузу і очолює його з першого дня створення. Тому в його словах звучала гордість за свій інститут, сподівання на успіх і хорошу перспективу навчального закладу. Віталій Лук’янович щиро запросив молодь вступати в рідний вуз у рідному місті.
Флешмобом, запальним і веселим, завершився блок сьогоднішніх святкових заходів з нагоди 15-річчя Шосткинського інституту. Попереду ще чимало цікавого і пізнавального, адже сама дата створення вузу - 8 червня.

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :