Звітна конференція органів студентського самоврядування

У Шосткинському інституті відбулася конференція органів студентського самоврядування.

Делегати заслухали звіт студентського директора Гербей Ярослави (гр. СУс-51Ш) про напрямки роботи та заходи, що проводилися членами студентської ради.

Найбільш вагомими досягненнями Ярослава назвала створення благодійного фонду «Щастя в долонях» та хореографічного студентського колективу «Мрія». Окрім традиційних заходів, – конкурсу на кращу групу, святкових концертів, участі в організації науково-практичних конференцій, - студентська рада успішно втілює нові ідеї – літературні вечори, конкурси «Міс» та «Містер Інститут», волонтерські акції тощо.

Під час конференції студенти затвердили склад Виборчої комісії та кошторис.

Сподіваємося, у наступному році студентська рада продовжить кращі традиції та збагатиться новими ідеями.

Увага ! Виборча кампанія до органів студентського самоврядування

З 5 квітня в інституті стартувала виборча кампанія до органів студентського самоврядування.

Кандидатом на посаду Студентського директора може бути будь-який студент інституту, який сформував команду, розробив програму та подав заявку. Кандидат на посаду Студентського директора висувається не одноосібно, а разом з запропонованими ним секретарем та заступниками (7 чоловік). Голосування проводиться за Студентського директора і його команду.
Паралельно з виборами до студентської ради обирається представник до Студентського ректорату (м.Суми).
Заяви приймаються до 18 квітня в ауд.№204 або на електронну адресу studshinst@gmail.com

На сторінку Студрада >>>