Масляна іде, весну веде!

Провести зиму та зустріти довгоочікувану весну зібрались учасники традиційного свята Масляна. Студенти і викладачі, співробітники та мешканці мікрорайону зібрались на площі біля інституту, щоб порадіти весняному теплу та повеселитися.
Жартівливо і радісно привітав глядачів народний вокальний ансамбль «Сузір’я». Підтримали святковий настрій і веселі конкурси. Учасники змагались в розгадуванні загадок, метанні мітли, вмінню рахувати бублики тощо. Особливо до вподоби глядачам конкурс-естафета з поїданням млинців – і весело, і смачно.
Кульмінацією свята стало спалення опудала Масляної, яке є символом холодної зими. В дружньому колі кожен учасник заходу, дивлячись на вогонь, позбавився від всіх негараздів та загадав заповітні бажання.
Веселі розваги, пісні, обряди та смачні пригощання забезпечили успіх свята і вдячність від учасників. І навіть весняний дощ не завадив доброму настрою.

На сторінку Студентам >>>

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :