Зі святом Вас, дорогі жінки!

Шосткинський інститут СумДУ- 1 вересня

Шановні жінки!

З першим подихом весни приходить до нас чудове свято – 8 Березня! І несе цей день у світ любов, ніжність і красу. Адже все прекрасне на Землі - від весни і сонця, усе щасливе на Землі – від жінки. А де жінка, там відповідальність, точність, чистота, допомога. Тільки Ви, жінки, виконуючи безліч професійних обов'язків, невимушено долаючи кар'єрні сходинки, встигаєте мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, справжніми хранительками домашнього вогнища. Ваша підтримка змушує нас, чоловіків, долати перешкоди і негаразди, власну лінь та інертність, зростати духовно і професійно. Та і яким збіднілим був би світ, коли б у ньому панували тільки чоловіча логіка, розум та тверезий розрахунок, і не було тієї чуйності, емоційності, здатності радіти кожній миті життя, що дарують нам жінки!
Зі святом Вас, любі наші бабусі й мами, сестрички і донечки, дружини і колеги!
Щиро бажаю Вам душевного комфорту та затишку, позитивних емоцій і ясності думок, оптимальності й елегантності в рішеннях, ініціативності й творчості в діях, здоров’я та краси, і звичайно ж, любові та поваги від близьких.
Нехай Ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками!
Зі святом Вас, дорогі жінки!

В.Л.Акуленко, директор інституту

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.