Зі святом Вас, дорогі жінки ! Привітання кафедр ШІ СумДУ

Шановні жінки!

Прийміть сердечні вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня.
Природа наділила жінок незрівнянною красою й невичерпною енергією, трепетною ніжністю й безмежною відданістю, життєвою мудрістю й дивним терпінням. Ви зберігаєте сімейне вогнище, виховуєте дітей, досягаєте успіхів у професійній і суспільній діяльності, залишаючись при цьому завжди молодими й прекрасними.
У цей весняний день бажаємо Вам посмішок, чудового святкового настрою, сімейного щастя, благополуччя і здоров’я! Будьте завжди чарівними, жіночними, милими, добрими, цілеспрямованими, діловими, розумними, загадковими, неповторними.

З повагою колектив кафедри ФЗНД

Шановні жінки!

Дозвольте від імені чоловіків колективу кафедри ХТВМС привітати Вас з першим весняним святом – Міжнародним жіночим днем.
Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцне здоров’я, красу, чарівність та родинне тепло. Хай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення мрій і сподівань, а Ваша невтомна праця йде на користь справі, дає наснагу для реалізації задумів і найсміливіших проектів.
Бажаємо Вам, дорогі наші колеги, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, сімейного затишку, кохання та гармонії в житті. Нехай весна буяє у Вашому серці! Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму!
Зі святом, дорогі наші жінки!

З повагою чоловіки кафедри ХТВМС

Дорогие наши женщины!

Вы, без сомнения, являетесь лучшей частью нашего коллектива. Вы делаете его красивее, светлее и радостнее. Именно сегодня, в этот женский праздник, мы хотим поблагодарить Вас за это и пожелать любви, счастья и хорошего настроения, пусть в Ваших сердцах всегда цветет весна. С 8 Марта, коллеги!
Милые женщины, с праздником вас!
Слова восхищения в подарок от нас.
С вами работать всегда умиленье,
Вы же у нас – одно загляденье!

Кафедра СИТ

На сторінку кафедр >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.