До уваги абітурієнтів 2015 року!

1. 05.01 - 20.02.2015 - реєстрація до ЗНО. Цього року при вступі до вузу треба подавати лише сертифікати 2015 року. Сертифікати минулих років прийматися відбірковими комісіями не будуть!

2. Для реєстрації до ЗНО необхідно мати такі документи:
- паспорт або свідоцтво про народження (копія та оригінал);
- копію атестата або довідку ЗНЗ про закінчення в 2015 році школи;
- довідку про створення особливих умов для проходження ЗНО (у разі наявності);
- 2 кольорові фотографії 3x4.

3. При реєстрації до ЗНО-2015 абітурієнт матиме право обирати рівень складності завдань зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики – базовий або поглиблений.

4. Відбіркова комісія ШІСумДУ допускатиме до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання на основі повної загальної середньої освіти абітурієнтів, які подають сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання з відповідних загальноосвітніх предметів.
Рівень складності завдань ЗНО з української мови та літератури та з математики за тим чи іншим напрямом підготовки (спеціальністю) – базовий.

5. Прийом документів на І курс денної, заочної та дистанційної форм навчання до Шосткинського інституту СумДУ триватиме з 10 липня по 1серпня. Для вступу до ШІСумДУ необхідно подати такі документи:

- заява абітурієнта про участь у конкурсному відборі (у паперовій або електронній формах). Можна подати 3 заяви на різні напрями підготовки. Подання заяв на денну, заочну та дистанційну форми навчання за одним напрямком (спеціальністю) вважається фактом подання однієї заяви;
- атестат про повну середню освіту та додаток до нього (оригінали або копії);
- сертифікат ЗНО 2015 року (оригінали або копії);
- медична довідка форми 086-о (оригінали або копії);
- копія паспорта або свідоцтва про народження;
- сертифікат довузівської підготовки (оригінал, за наявності);
- інші документи або копії, якщо це викликано особливими умовами зарахування.
До відбіркової комісії Шосткинського інституту СумДУ можна подавати заяву в електронній формі або отримати допомогу з питань надсилання електронних заяв до інших вишів країни.

У Шосткинському інституті СумДУ є можливість вступу на місця бюджетного фінансування та такими спеціальностями:
– хімічні технології;
– машинобудування;
– системна інженерія та автоматика;
– комп’ютерні науки;
– економіка підприємства;
– фінанси і кредит;
– менеджмент.

6. Інформування про подання заяв на вступ до ВНЗ здійснюється через веб-сайти, що формуються за даними ЄДЕБО.
Веб-сайти: http://vstup.sumdu.edu.ua  ,   http://vstup.info

7. Шосткинський інститут приймає документи від випускників коледжів та технікумів, які отримали кваліфікацію молодшого спеціаліста, на ІІ-ІІІ курси денної, заочної та дистанційної форм навчання за спорідненими напрямами підготовки на місця бюджетного фінансування (від 3 до 6 місць щорічно на денну форму навчання за спеціальностями Хімічні технології, Машинобудування, Системна інженерія та автоматика) та за контрактом з 10 по 24 липня. Перелік споріднених спеціальностей для вступу на старші курси за дипломом молодшого спеціаліста наведено в додатку 3 Правил прийому, які можна переглянути на сайті СумДУ.
Для вступу на ІІ-ІІІ курси на споріднений напрям підготовки треба подати такі документи:
- заява абітурієнта про участь у конкурсному відборі (у паперовій формі);
- диплом про отримання кваліфікації молодшого спеціаліста та додаток до нього (оригінали або копії);
- медична довідка форми 086-о (оригінали або копії);
- копія паспорта або свідоцтва про народження;
- інші документи або копії, якщо це викликано особливими умовами зарахування.

8. Шосткинський інститут приймає документи на І курс (5 курс) денної, заочної та дистанційної форм навчання від випускників інститутів, університетів, які отримали кваліфікацію бакалавра, для здобуття кваліфікаційного рівня спеціаліст та ступеня магістр з 06 по 24 липня. Для вступу на І курс (5 курс) необхідним є подання таких документів:
- заява абітурієнта про участь у конкурсному відборі (у паперовій формі).
- диплом про отримання кваліфікації бакалавр та додаток до нього (оригінали або копії);
- медична довідка форми 086-o (оригінали або копії);
- копія паспорта;
- інші документи або копії, якщо це викликано особливими умовами зарахування.
Чекаємо на Вас за адресою: м. Шостка, вул. Гагаріна, 1, к. 206.
Бажаємо Вам, абітурієнти 2015 року, вдалого проходження ЗНО та здійснення задумів при вступі до вищих навчальних закладів.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО Українського центру оцінювання якості освіти

Напрям підготовки (фахове спрямування)

Перелік конкурсних предметів та вагові коефіцієнти

Перший предмет

Другий предмет

Третій предмет

Хімічна технологія

Машинобудування

0,4

Системна інженерія (комп’ютеризовані системи управління та автоматика)

0,4

Комп’ютерні науки (інформаційні технології проектування)

Фінанси і кредит

Економіка підприємства

Філологія (переклад)

Правознавство

0,2

© Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.