"У колі друзів"

Шосткинський інститут і Хіміко-технологічний коледж ім. Івана Кожедуба запросили колективи всіх навчальних закладів міста та району, а також управління освіти Шосткинської міської ради і відділ освіти районної адміністрації на урочистий вечір, присвячений Міжнародному дню вчителя.
«У колі друзів» - так назвали організатори це велелюдне зібрання зацікавлених у співпраці людей, об’єднаних спільною метою – навчання та виховання молодого покоління.
Вітаючи освітян зі святом, директор інституту Н.О.Тугай та директор коледжу Т.І.Сорока висловили подяку колективам шкіл за учнів, які продовжують навчання у вузах міста, за розуміння і підтримку у справах і починаннях студентських.
За активну і плідну співпрацю зі ШІСумДУ у 2016-2017 н.р. було вручено подяки директорам ЗОШ №4, 11 та ШСШ №1, а також начальнику управління освіти Шосткинської міської ради Сергейко Н.О. та директору КПНЗ «Шосткинська міська Мала академія наук учнівської молоді» Ляшенко І.П.
Талановиті студенти інституту та коледжу подарували освітянам яскравий святковий концерт.
Своєрідний підсумок зустрічі «У колі друзів» підвів голова міської ради М.П. Нога, наголосивши, що інститут та коледж успішно інтегруються в освітній і культурний простір міста і за цим наше майбутнє.