Концерт до Дня Перемоги, Дня пам'яті та примирення

Щороку в переддень великого свята – Дня Перемоги, Дня пам’яті та примирення - студентські народні колективи інституту та коледжу готують грандіозну концертну програму для учасників Великої вітчизняної війни, ветеранів фронту і тилу, дітей війни, їхніх рідних. Та в залі присутні не лише люди старшого покоління, серед глядачів багато молоді, дітей, адже цей концерт особливий і за змістом, і за емоційним наповненням. Кожен номер програми розповідає про найболючіше – долі людські в час війни, про найвеличніше – подвиг заради миру на Землі; спонукає задуматися про непросте наше сьогодення. Музичні і танцювальні композиції , пісні воєнних літ, театральні постановки у виконанні учасників народних студентських колективів «Світанок», «Сузір’я», СТЕМ занурюють глядачів у світ справжніх почуттів, високих помислів і поривань. І розумієш, дивлячись на сцену: не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу, якщо в нас така молодь.

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :