Зустріч з шосткинцями-учасниками АТО

Студрада Шосткинського інституту організувала зустріч молоді, співробітників та викладачів вузу з шосткинцями-учасниками АТО. Чотири справжні чоловіки- Максим Хоменко, Вадим Гришак, Олександр Царенко, Сергій Попченко, - які пройшли саме пекло бойових дій, висловлювали своє бачення непростої ситуації в країні, розповідали про час, проведений у зоні конфлікту, про важкі будні солдата на передовій, про те, як важливо в будь-якій ситуації залишатися людиною. Розмова про таке тяжке і болюче складалася щиро, душевно, та разом з тим сповнювала душі присутніх сум’яттям емоцій – захопленням і співчуттям, гордістю і болем, розумінням і гнівом, а ще повагою і вдячністю до людей, які гідно боронять країну.
Мер міста М.П. Нога та начальник управління з питань НС О.О.Ткаченко, що теж приєдналися до розмови, говорили про роботу місцевої влади з шосткинцями-учасниками АТО. А це і постійний зв’язок із земляками, які знаходяться в зоні воєнних дій, і турбота про їхні потреби, і підтримка та координація волонтерської діяльності, допомога при поверненні до мирного життя.
Вояки звернулися до студентів та всіх присутніх із побажанням найголовнішого – миру в країні, із закликом берегти близьких, любити рідну землю та вірити у власні сили. Вони з вдячністю говорили про безцінність підтримки з дому, особливо тепло згадували дитячі листи.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих у зоні АТО воїнів, серед яких, на превеликий жаль, є і шосткинці.
Зустріч нікого не залишила байдужим. А тому, коли наприкінці вечора ведуча звернулася до студентів з проханням написати побажання нащадкам (саме нащадкам!), то юнаки та дівчата робили це так відчайдушно-щиро та відповідально-зворушливо. Ці своєрідні листи у вічність будуть передані в меморіально-освітній комплекс «Родинна пам'ять». А зустріч, безсумнівно, для багатьох стане важливим моментом для розуміння самого життя. Завершуючи розмову на правах господаря, директор інституту В.Л.Акуленко подякував студентам за організацію потрібного і актуального заходу, усім присутнім за участь і небайдужість, а гостям – учасникам АТО – за проявлену мужність, відвагу, за чітку громадянську позицію, за виважені та мудрі думки, що прозвучали в спілкуванні з молоддю. «Незважаючи на складний для України час, - зазначив Віталій Лук’янович, - сумлінне навчання, розвиток здібностей і таланту, виховання в собі свідомого громадянина - головне завдання сучасного студента, а мир у країні – необхідна передумова цього». Тому саме побажання миру звучали рефреном у виступі директора.

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :