ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво» відбулась!

27-29 листопада 2014 р. базі Шосткинського інституту Сумського державного університету відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво».
На конференції зареєстровано 339 учасників з України, Беларусі, Польщі та Латвії, представлено 132 доповіді.
Конференція пройшла на високому науково-технічному рівні, розглянула питання спецхімії та виробництва боєприпасів, екології і проблем утилізації, енергозбереження та альтернативних палив, економіки виробництва і природокористування, моделювання та автоматизації робочих процесів, а також філософсько-методологічні та соціально-політичні аспекти виробництва.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :