До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У гуртожитку ШІСумДУ пройшов виховний захід під назвою «Знати, діяти, жити». Його мета - пропаганда здорового способу життя, поглиблення знань студентів про СНІД.
Бібліотекар Яцевюк А. А. розповіла про джерела інфекції та профілактику хвороби, поширення і причини захворювання СНІДом в Україні, толерантне відношення до ВІЛ-інфікованих людей.
В обговоренні проблеми активну участь узяли студенти. Так, Горелько А., студент коледжу, розповів про стан захворювання СНІДом у Сумській обл. , Кузьменко С., студентка інституту, прочитала вірші.
Щоб з’ясувати, що знають студенти про СНІД, вихователь гуртожитку Карпенко В. І. провела вікторину. На найбільшу кількість запитань відповів студент Білецький П. (гр. ТМ-10).
Організатори заходу разом із студентами зробили такий висновок: здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах – найкращі методи профілактики СНІДу. Але треба не тільки говорити про ВІЛ-інфекцію, але й навчитися жити у світі, де носієм інфекції може виявитися будь-хто.

Шосткинський інститут СумДУ- 1 вересня

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.