Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2017-2018 н.р

Шосткинські студенти продовжують заявляти про себе як про талановитих молодих науковців. Учора, 3 квітня 2018 року, у м. Києві на базі ДНВЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» відбувся ІІ етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.
До участі в підсумковій науково-практичній конференції (у такій формі проходив цей тур) була запрошена студентка ІV курсу кафедри економіки та управління ШІСумДУ Ольга Сачко та її науковий керівник к.е.н. Прожога Ірина Валентинівна.
За умовами конкурсу учасники мали зробити наукову доповідь з використанням презентації та в процесі дискусії захистити результати своєї роботи. Наша студентка виступила успішно. Про це свідчили не лише схвальні відгуки членів журі, а й відповідна нагорода – диплом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2017-2018 н.р. зі спеціалізації «Економіка підприємства».
Щиро радіємо досягненням наших студентів, пишаємося їхніми успіхами!

На сторінку кафедри ЕУ >>>