Олімпіада з вищої математики

3 квітня 2013 року в Сумському державному університеті, структурним підрозділом якого є Конотопський та Шосткинський інститути, пройшла олімпіада з вищої математики. 12 учасників, серед яких 10 студентів СумДУ та 2 ШІ СумДУ, показували свої знання та вміння і виборювали право пройти до наступного туру .
Результати шосткинських студенток порадували: Жуковська Дар’я ( І курс, гр. ХМ-21) посіла І місце, Марінєску Анастасія (ІІ курс, гр. СУ-11) на ІІІ позиції. До речі, саме Анастасія була переможцем минулорічної олімпіади цього ж рівня.
Попереду в наших студенток участь у Всеукраїнській олімпіаді, яка відбудеться в травні в м. Севастополі. Тож зичимо Дар’ї та Анастасії вдалих випробувань, бажаємо заслужених успіхів, а в знаннях і розумі дівчат ми впевнені.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.