Фестиваль-конкурс «Студентська весна - 2013»

На початку квітня уже традиційно відбувся міський фестиваль-конкурс «Студентська весна-2013», у якому взяли участь студенти Хіміко-технологічного коледжу ім.Івана Кожедуба та медичного училища. Талановиті юнаки та дівчата демонстрували неабиякі здібності в різних жанрах, зокрема вокалі, хореографії, жанрі естрадних мініатюр. Як результат 11 найкращих номерів (6 від коледжу та 5 від училища) відібрано для участі в ІІ регіональному турі конкурсу, що стартує 11 квітня в м. Шостці.
Голова журі фестивалю, завідувач сектора у справах сім’ї та молоді міськвиконкому Сокульська О.Ф., підводячи підсумки, відзначила високу майстерність студентів та нагородила грамотами міського голови студентський клуб ШХТК та та колектив ШМУ. А ті, хто завітав цього весняного дня до актового залу, сповна насолодилися прекрасним концертом і отримали чималий заряд позитиву.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :