Нагороди викладачам Шосткинського інституту СумДУ

За доброю традицією у березні прийнято вітати учнів-членів МАН переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт. Вже кілька років поспіль до цього важливого наукового процесу прикладають свої зусилля і викладачі Шосткинського інституту Сумського державного університету. Так, за підсумками 2018-2019 навчального року подяками Управління освіти Шосткинської міської ради були відмічені: Павленко Оксана В’ячеславівна, Худолей Георгій Михайлович, Тимофіїв Сергій Владиславович, Мар’їнських Юрій Михайлович, Тур Олександр Миколайович і Сердюк Іван Вікторович.
Адміністрація ШІСумДУ вітає співробітників закладу і бажає нових наукових досягнень.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ