Персональне розприділення спеціалістів

У Шосткинському інституті пройшло персональне розприділення спеціалістів. Студенти, які навчаються за спеціальностями «Хімічні технології високомолекулярних сполук», «Комп’ютеризовані системи управління та автоматики», «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів», мали можливість отримати перше місце роботи. На розприділення були запрошені і взяли в ньому активну участь представники промислових підприємств і організацій міста: ДержНДІХП, КПШКЗ «Імпульс», КПШКЗ «Зірка», ПАТ «Фармак» та інші.
Шосткинський інститут СумДУ запрошує підприємства та організації усіх форм власності регіону до співпраці з метою підготовки та виховання спеціалістів високої кваліфікації для різних галузей виробництва.