Звання молодшого лейтенанта як хороший додаток до університетського диплома

Уже вкотре в Шосткинському інституті пройшла урочиста церемонія вручення погонів молодших лейтенантів випускникам військової кафедри Сумського державного університету. З цієї нагоди зібралися студенти, їхні батьки, викладачі та співробітники вузу. Бездоганна військова виправка та трохи розгублена посмішка на схвильованому обличчі – такий вигляд мали цьогорічні випускники військової кафедри, адже в цей день їм було присвоєно первинне військове звання офіцера - молодший лейтенант.
За словами полковника Миколи Ляпи, начальника військової кафедри Сумського державного університету, ті знання та підготовка, які юні офіцери отримали у вузі, дають можливість працевлаштуватися не лише за набутою цивільною спеціальністю, але і в силових структурах - у МНС, МВС, СБУ, прикордонній та митній службі тощо.
У свою чергу директор інституту Віталій Лук’янович Акуленко відзначив, що військова кафедра набуває популярності як серед юнаків, так і дівчат. Так цього року погони отримали 9 хлопців (3 з них в стінах університету, де продовжують навчання в магістратурі) та одна представниця прекрасної статі. Директор вузу закликав студентів коледжу та інституту звернути увагу та таку прекрасну можливість – отримати разом з університетським дипломом про базову вищу освіту ще й первинне військове звання офіцера.
Під час урочистого заходу на сцену запросили головних винуватців свята: Олександра Беклеміщева, Юрія Зацаринного, Олександра Коржа, Антона Мезька, Максима Мезька, Євгена Ніколаєнка та Юлію Базилевич. Після того, як Микола Ляпа зачитав витяг з наказу міністра оборони України, хлопці нарешті отримали те, до чого прагнули протягом двох років – погони молодших лейтенантів. Новоспечених офіцерів привітали запальними піснями і танцями учасники студентських художніх народних колективів «Світанок» та «Сузір’я».
Відзначив вагомість цієї події для студентів, їхніх батьків, місцевого вузу та нашого міста в цілому і почесний гість свята – міський голова Микола Петрович Нога.
Тепер молодшим лейтенантам залишилося закінчити п’ятий курс, і всі шляхи до їхніх мрій щодо військової кар’єри, престижної роботи будуть відкриті.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :