День самоврядування

Спробувати себе в ролі викладачів наважилися члени студентської ради. Сердюк Іван (СУ-41Ш), студентський директор, провів заняття з нарисної геометрії, Мороз Юрій (СУс-61Ш) – заняття з вищої математики, Ющенко Анастасія (ХМ-41Ш) – з основ наукових досліджень.
Студенти-викладачі отримали чудову нагоду проявити свої кращі риси та запропонувати, на їхній погляд, ефективні та найбільш дієві форми проведення занять. З поставленим завданням «викладачі» успішно впоралися. Студенти отримали новий досвід, а викладачі – трішки відпочинку та змогу подивитися на свою роботу з боку.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Студентам >>>