Легкоатлетичний крос, присвячений світлій пам’яті керівників фізичного виховання ХТК ім. І.М.Кожедуба – Супруна Віктора Миколайовича та Клещенка Віктора Павловича

Другий рік поспіль напередодні Дня працівників освіти стартував легкоатлетичний крос, присвячений світлій пам’яті керівників фізичного виховання ХТК ім.І.М. Кожедуба – Супруна Віктора Миколайовича та Клещенка Віктора Павловича.
Розпочалися змагання коротким мітингом, на якому виступили депутат Верховної Ради України Ігор Молоток, директор інституту В.Л. Акуленко. Вони відзначили вагомий вклад у розвиток фізкультури і спорту коледжу і міста в цілому Супруна В.М. та Клещенка В. П., наголосили, що цей спортивний захід набув неабиякої популярності, утверджуючи молодь у рішенні зробити вибір на користь здорового способу життя.
Участь у змаганнях узяли учні шкіл, ліцеїв, гімназії, училищ, студенти коледжу та інституту, учителі, викладачі, спортсмени-любителі, колишні вихованці Супруна В.М. та Клещенка В.П., представники громадських організацій міста. У старшій віковій групі біг і депутат Верховної Ради України Ігор Молоток.
Змагання проходили по різних вікових групах в шість забігів на двох дистанціях - для чоловіки 1 240 м, для жінок 620 м.
Першим серед ветеранів фінішував Андрій Марченко з результатом в 4 хв. 21 сек. Другим був Руслан Красовський (4 хв. 31 сек.), третім Семен Шульга – 5хв. 1 сек.
Серед жінок «золото» у Олени Красовської (2, 58 хв.), «срібло» - у Тетяни Карпенко (3, 19хв.), «бронзу» розділили Надія Супрун і Людмила Шевченко (4, 05 хв.). Серед юнаків І місце у Володимира Гончарова, ІІ - в Івана Любцова, ІІІ - у В’ячеслава Лейка. Серед дівчат перемога дісталася Вероніці Северін, другою стала Анна Головач, третьою - Катерина Кодак. Лідерами серед школярів стали Андрій Орлик (школа №1), Дар’я Рубльова і Дарина Шиман (школа № 1), Ян Коструба, Ілля Назаров (школа-ліцей) та Марія Вербицька (школа № 1). Спортсменам вручили кубки, грамоти, медалі, усім без винятку учасникам – солодкі призи.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :