Міський легкоатлетичний крос

Напередодні Дня працівників освіти пройшов легкоатлетичний крос, присвячений світлій пам’яті керівників фізичного виховання ХТК ім.І.М. Кожедуба – Супруна Віктора Миколайовича та Клещенка Віктора Павловича. Спершу учасники змагань і всі присутні вшанували пам’ять педагогів, які внесли вагомий вклад у розвиток фізкультури і спорту коледжу і міста в цілому, хвилиною мовчання.
Участь у спортивному заході взяли учні шкіл, студенти коледжу та інституту, учителі, викладачі, спортсмени-любителі, колишні вихованці Супруна В.М. та Клещенка В.П., представники громадських організацій міста. У старшій віковій групі крос біг і депутат Верховної Ради України Ігор Молоток.
Стартували спортсмени біля музею ім. І.М. Кожедуба і долали дистанцію 600 м (дівчата) і 1200 м (мужчини).
Переможцями стали:
Марія Насико, учениця ЗОШ № 7 (серед школярок), Ян Коструба, учень спеціалізованої школи-ліцей (серед школярів);
Вероніка Северіна, Іван Любцов – студенти ШХТК ім. Кожедуба (серед студентської молоді);
Надія Бондаренко, Петро Гончаров (серед любителів бігу).
Абсолютними чемпіонами серед усіх учасників (за часом) стали Марія Насико, Ян Коструба, Юрій Мар’їнських, Іван Пата.
Переможців нагородили медалями, грамотами, кубками і цінними подарунками.
Такий загальноміський крос стане традиційним і, сподіваємося, щорік збиратиме все більше учасників.

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :