ВІТАЄМО З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ ПРОФЕСОРА!

Наказом Міністерства освіти і науки України (№ 160, від 26.02.2016 р.) вчене звання професора присвоєно директору Шосткинського інституту СумДУ, кандидату економічних наук Акуленку Віталію Лук’яновичу. В. Л. Акуленко очолює інститут з дня його заснування. Загальний стаж роботи Віталія Лук’яновича - 51 рік, у т.ч. науково-педагогічної – 28. У 2003 році В.Л.Акуленко захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата економічних наук, у 2005 - став доцентом, а в 2008 – був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
Як незмінний директор Шосткинського інституту СумДУ зумів сформувати потужний професорсько-викладацький колектив, у якому нині понад 80% докторів та кандидатів наук; запустив у роботу новий навчально-лабораторний корпус. У вузі працює 4 випускаючі кафедри, аспірантура, Центр заочної та дистанційної форм навчання, створена сучасна інформаційно-технічна база. Таким чином, Шосткинський інститут став центром наукової роботи області і регіону, активним місцем ініціювання та реалізації інноваційних проектів, осередком проведення Міжнародних та Всеукраїнських конференцій, семінарів.

Вітаємо директора інституту, кандидата економічних наук В.Л. Акуленка з новим досягненням у кар’єрі - присвоєнням вченого звання професора. Бажаємо нових досягнень та звершень, міцного здоров’я та життєвого позитиву, натхнення та удачі в справах професійних і сімейних. Упевнені, що Ваша активна та продуктивна діяльність і надалі сприятиме збереженню і розвитку вітчизняної науки, а очолюваний Вами вуз досягатиме значимих успіхів у справі навчання та виховання молоді.

Колектив Шосткинського інституту СумДУ