Обласний студентський семінар "Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти"

У Сумах відбувся дводенний семінар "Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти", у якому взяли участь і наші студенти - представники студентського самоврядування Ярослава Гербей (гр. СУ-11Ш) та Iван Сердюк (гр. СУ-41Ш).
Семінар вiдбувся за підтримки Української асоціації студентського самоврядування та зібрав представників активного студентства провідних вузів Сумської області. Студенти ознайомилися з європейською моделлю забезпечення якості освіти; дізналися про дієві інструменти впливу студентів на освітній процесс, детально розглянули положення про ОСС ВНЗ та особливості функціонування студентського самоврядування в цілому.
Цікаве спілкування, нові знання та позитивні враження – саме так характеризують цей захід учасники.

На сторінку Студенти >>>