Конкурс «Містер ШІСумДУ»

У студентському клубі пройшов уже традиційний конкурс «Містер ШІСумДУ». Це було цікаве шоу, де учасники і глядачі отримали море позитиву, життєвої енергії та вражень.
За звання кращих представників сильної статі змагалися Лузік Роман (СУ-21Ш), Антипенко Євген (СУс-41Ш), Бут Єгор (СУ-21Ш), Сердюк Іван (СУ-41Ш), Садомов Сергій (ХМ-11Ш). Хлопці демонстрували свої таланти, інтелект, винахідливість та почуття гумору, прагнули розкрити найкращі сторони студента Шосткинського інституту. Тому-то в різних номінаціях відзначені всі учасники: Містер Чарівність – Лузік Роман, Містер Спорт – Садомов Сергій, Містер Креатив – Антипенко Євген, Містер Геніальність – Іван Сердюк, Містер Позитив – Бут Єгор.
Приз глядацьких симпатій дістався Буту Єгору, а звання переможця шоу – Містер ШІСумДУ - одноголосно отримав Сердюк Іван.

На сторінку Студенти >>>