Шосткинський інститут відвідала польська делегація

Шосткинський інституту СумДУ відвідала делегація з міста-побратима Шостки м. Слубіце (Польща). Це вже не перший приїзд представників сусідньої держави на Сумщину. Делегація візьме участь у святкових заходах до Дня міста. Мер Слубіце Томас Чішевіч та його колеги ознайомилися з навчальним корпусом інституту, зустрілися з студентами.
У ході жвавого діалогу з молоддю мери говорили про проблеми і плани розвитку своїх міст, про шлях до ЄС, що його пройшла Польща і має здолати Україна. Пан Чішевіч запропонував налагодити тісне спілкування студентів Шосткинського інституту СумДУ зі студентами м. Слубіце, як віртуальне, так і реальне. Присутні з радістю підтримали ідею обміну студентськими делегаціями.

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :