Старт нового навчального року

Урочистості до Дня знань зібрали біля нового корпусу інституту співробітників, студентів вузу і коледжу, учнів професійного ліцею та їхніх батьків. З першим осіннім святом присутніх привітав директор В.Л.Акуленко. Він побажав студентам натхнення, наполегливості, терпіння, творчих звершень, добра, благополуччя, здоров’я і щастя! А першокурсникам - цікаво та змістовно провести студентські роки, а відтак – примножувати славу вузу.
За словами голови міської держадміністрації М.П.Ноги, Шосткинський інститут СумДУ – заклад, на який покладаються великі надії, де навчатися престижно та перспективно, де створено всі умови для освіти молоді та розвитку науки. Першокурсники інституту, коледжу та профліцею поділилися першими враженнями та планами на майбутнє, висловили палке бажання вчитися, щоб здобути омріяні спеціальності.
Під час урочистостей виступали учасники народних колективів студентського клубу, демонструючи свої вокальні здібності і хореографічну майстерність.
Радість зустрічі та спілкування, бажання і готовність розпочинати роботу в новому навчальному році – такий емоційний настрій подарувало свято, заряджаючи всіх і кожного позитивом.
Потім була посвята в студенти та перша загальна лекція «Свята моя Київська Русь».
Новий навчальний рік набирає обертів. Хай буде він успішним, вдалим і результативним!

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :