Час навчатися !

Шосткинський інститут СумДУ- 1 вересня

Позаду - безтурботні літні дні і улюблені канікули. Попереду - новий навчальний рік, нові відкриття, нові знайомства, багато щоденної праці і нові творчі досягнення.
Недаремне 1 вересня - День Знань, свято особливе, урочисте, мудре. Адже знання – це сила, впевненість, багатство, відчуття власної гідності і повага. Вони спонукають нас діяти, формувати лідерські якості, перемагати.
Тож час навчатися, бо вчення - одна з найбільших потреб людини, яка її звеличує.
Учіться, шановні студенти! Збагачуйте знаннями себе і країну, освоюйте і осягайте нові науки! Вірте в здійснення своїх мрій. Ви - наше майбутнє!
Бажаємо Вам цікавої подорожі у світ знань, творчих досягнень, наснаги в навчанні, великого натхнення та завзяття, яке буває лише у молоді роки, задоволення від власних звершень.

Науково-педагогічний колектив кафедри ЕП
01. 09. 2013 р.

На сторінку кафедри ЕП >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.