Випуск спеціалістів та бакалаврів – 2015

У Шосткинському інституті СумДУ відбулося урочисте вручення дипломів спеціалістів та бакалаврів. Студентам, які закінчили в 2015 році повний курс теоретичного і практичного навчання, успішно пройшли державну підсумкову атестацію, на підставі рішення Державної екзаменаційної комісії присвоєно відповідний освітньо-кваліфікаційний рівень з напрямків підготовки «Економіка підприємства», «Системна інженерія», «Хімічна технологія», «Машинобудування». Четверо випускників отримали дипломи з відзнакою. Це - Сокоренко Дар’я, Марінєску Анастасія, Лукашенко Олександр та Приходько Олексій. Багатьох випускників нагороджено грамотами за успіхи в науковій та громадській роботі, спорті, активну участь у художній самодіяльності та студентському самоврядуванні.
Зі словами привітань до молоді звернулися Юрій Вікторович Кисіль, керівник Шосткинського відділення Приватбанку, і директор акціонерного товариства «Шосткинська телекомпанія «Телеком-сервіс» Кількінова Анна Миколаївна, яким освіта, отримана в Шосткинському інституті, дала можливість зробити стрімку кар’єру, стати відомими та впливовими людьми.
Завідуючі кафедр, провідні науковці, директор вузу востаннє давали поради і настанови, щиро зичили своїм вихованцям знайти себе в непростому сьогоденні. В.Л.Акуленко як керівник інституту висловив батькам випускників свою повагу і вдячність, підкреслив правильність вибору ними навчального закладу і мудрість їхнього рішення навчати дітей в рідному місті.
Схвильовані обличчя і радісні усмішки, розмови про майбутнє і плани на завтра, розкішні букети квітів і церемоніальні мантії, спалахи фотоапаратів і об’єктиви відеокамер, музичні вітання від студентських народних колективів – ось такий він, найважливіший день Шосткинського інституту СумДУ . Бажаємо випускникам 2015 року здорових амбіцій і наполегливості, життєдайної енергії і запалу, віри в себе і свої можливості, цікавої і перспективної роботи, вдалої кар’єри, щастя в особистих взаєминах!

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :