Випуск бакалаврів та спеціалістів 2014 року

У Шосткинському інституті відбувся урочистий випуск бакалаврів та спеціалістів. Студентам, які закінчили в 2014 році повний курс теоретичного і практичного навчання, успішно пройшли державну підсумкову атестацію, на підставі рішення Державної екзаменаційної комісії присвоєно кваліфікацію освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» з напрямків підготовки «Економіка підприємства», «Системна інженерія», «Хімічна технологія», «Машинобудування». На випускників чекає продовження навчання або поєднання навчання з роботою на виробництві. Лукашенко Олександр та Приходько Олексій отримали дипломи з відзнакою.
Відповідно до наказу студентам зі спеціальностей «Системна інженерія», «Хімічна технологія», «Машинобудування» видано дипломи спеціаліста. Мезько Антон та Мезько Максим отримали дипломи спеціаліста з відзнакою.
Бажаємо нашим випускникам здорових амбіцій і наполегливості, життєдайної енергії і запалу, віри в себе і свої можливості. Позаду залишилося багато яскравих і незабутніх подій, цікавих і веселих моментів, попереду - новий етап життя! Хай щастить Вам у роботі, кар’єрі, особистих взаєминах!

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :