Випуск ЦЗДФН – 2014

1 липня 2014 року в інституті відбувся черговий випуск спеціалістів та бакалаврів Центру заочної та дистанційної форм навчання. 125 вчорашніх студентів отримали омріяні документи про вищу освіту. За кваліфікацією відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» дипломи отримали 68 студентів, 57 випускникам вручено дипломи бакалавра.
За традицією з напутнім словом до випускників звернулися директор ЦЗДФН Павленко Ю.Є. та провідний фахівець деканату Гавриленко Г.С., які побажали дипломованим спеціалістам і бакалаврам професійного та творчого росту, вдалого працевлаштування, успіху на життєвій ниві. Щирі вітання почули в цей день випускники і від своїх друзів та рідних.
Свято випускного вечора завжди залишається в пам’яті людини. Цей день ніби мить між минулим і майбутнім, адже позаду – роки напруженої роботи, а попереду – час випробувань життям. Тож щиро вітаємо випускників ЦЗДФН Шосткинського інституту з успішним завершенням навчання та бажаємо успіхів і нових досягнень! Сподіваємося, що отриманий диплом дасть змогу нашим випускникам знайти своє чільне місце в житті та вміло використати значний потенціал знань, отриманих у стінах рідного вузу.

З повагою адміністрація інституту,
керівництво та деканат ЦЗДФН,
професорсько-викладацький склад кафедр

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :