Вітаю із 15-річчям від дня заснування інституту

Щиро вітаю професорсько-викладацький склад, співробітників та студентів із 15-річчям від дня заснування інституту.

Ваша діяльність сьогодні – це підготовка нової генерації інтелектуальної еліти української нації. Колектив щоденно трудиться, готуючи фахівців за спеціальностями хіміко-технологічного, інженерного, економічного спрямування та надаючи широкі можливості для освіти, професійного зростання, науково-дослідної роботи, працевлаштування студентів.Таким і має бути життя сучасного навчального закладу – оснащеним новітніми навчальними технологіями, креативними педагогічними ідеями, соціальним захистом та можливостями змістовного дозвілля.Тож нехай буде довгим і плідним шлях інституту.

Бажаю вам розвитку і міцного становлення на ниві вищої освіти. Зичу нових досягнень та зростання рейтингу. Колективу закладу й студентам – здоров’я, щастя, мирного неба.Добрими справами зміцнюйте і підтримуйте авторитет і славу навчального закладу в ім'я України, заради розвитку національної освіти і науки.

З повагою ректор Сумського державного університету, проф. А.В.Васильєв