Привітання міського голови з нагоди 15 - річного ювілею Шосткинського інституту СумДУ

Шановні викладачі! Дорогі студенти!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди 15 - річного ювілею Шосткинського інституту СумДУ!

Шосткинський інститут СумДУ займає гідну позицію серед вишів України, добре відомий у нашому місті та регіоні як сучасний навчальний заклад європейського рівня. З кожним роком росте науковий потенціал його педагогічного колективу, підвищується якість освіти студентів та конкурентоспроможність випускників.

Бажаю вам професійного зростання, успіхів на науковій ниві і в навчанні, миру та злагоди! Нехай ваша важлива праця примножує добро і славу України!

З повагою Шосткинський міський голова М.П.Нога