Вітаю з річницею !

Вітаю професорсько-викладацький колектив, співробітників, студентів, випускників і всіх причетних до створення та становлення Шосткинського інституту Сумського державного університету із 15-літтям заснування вузу!
За цей невеликий проміжок часу наш інститут гідно заявив про себе на ринку освітніх послуг, зумів досягти вагомих результатів, став знаним навчальним та науково-дослідним закладом, центром підготовки кадрів для промислових підприємств і організацій різних форм власності України.
Слова подяки і пошани сьогодні тим, хто стояв біля витоків заснування інституту, хто щодень формував імідж вузу і хто нині сумлінно та результативно працює з молоддю. Саме завдяки Вам Шосткинський інститут СумДУ залишається в серцях своїх випускників теплим спогадом про професіоналізм, порядність та доброту викладачів, про дружбу та взаємодопомогу студентів, про плідне та цілеспрямоване навчання, про громадські, культурні, спортивні заходи та волонтерські проекти. Переконаний, що наш вуз і надалі буде зберігати та примножувати свої кращі традиції, сприятиме прогресу наукової думки, вноситиме достойний вклад у розвиток української вищої школи.
Бажаю кожному члену трудового колективу, кожному студенту міцного здоров’я, довгих років творчості на благо рідного вузу і країни, реалізації нових задумів, вагомих напрацювань та здобутків, підкорення професійних вершин. Не зупиняйтесь на досягнутому, завжди будьте на крок попереду, установлюйте планку якості в усьому – навчанні, науці, громадських справах! Випускникам бажаю добрими справами зміцнювати і підтримувати авторитет та славу навчального закладу.
Нехай міцніє та процвітає Шосткинський інститут Сумського державного університету заради розвитку національної освіти і науки!

Директор інституту, проф. В.Л.Акуленко