Всеукраїнська студентська олімпіада з хімії

Блискучий результат нашого студента в ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії!
Самофалов Дмитро, студент ІІІ курсу кафедри ХТВМС, отримав диплом ІІ ступеня, узявши участь в олімпіаді з хімії, що пройшла в Київському національному університеті біоресурсів і природокористування України та зібрала найкращих знавців хімії з технічних вишів країни.
Велика заслуга в досягненні успіху кандидата технічних наук Тимофіїва Сергія Владиславовича, який викладає даний предмет та готує своїх студентів до участі в таких інтелектуальних змаганнях.
Результат олімпіади свідчить про високий рівень підготовки молоді, плідну співпрацю студентів та викладачів в Шосткинському інституті СумДУ.

На сторінку кафедри ХТВМС >>>