Найдивніше свято року

Найдивніше свято року, Хеллоуін, студенти зустріли відповідно – і цікаво, і моторошно водночас. Атмосферу створювала чудернацька атрибутика з гарбузами та імпровізованим павутинням. Проте головними героями дійства стали чудовиська, ролі яких блискуче виконували студенти. Їм було непросто, адже знайти «кості» старого пірата Джека в темних коридорах або власноруч створити мумію – справа дуже нелегка.
Втім, чудовиська теж дуже люблять солодощі, тож вправно пройшли всі випробування та отримали очікувані винагороди.