Урочистості з нагоди початку нового навчального року та Дня знань

Урочистості з нагоди початку нового навчального року та Дня знань пройшли в Шосткинському інституті СумДУ.
Біля навчально-лабораторного корпусу зібралися викладачі та співробітники вузу, студенти та їхні рідні і друзі. Несміливою поведінкою та невеличким хвилюванням в очах вирізнялися з-поміж присутніх учорашні абітурієнти, які сьогодні після традиційної церемонії посвяти в студенти стали повноправними членами шосткинського студентського братства.
Завітали на свято і поважні гості, серед яких міський голова Нога М.П.
Першою зі словами привітань звернулася до студентів директор інституту Тугай Н.О. Наталія Олександрівна щиро бажала молоді провести свої найкращі роки – роки студентською юності – незабутньо і плідно. А ще висловила сподівання, що новий навчальний рік буде вдалим, результативним і щасливим. Тож побажала наполегливості, натхнення і удачі всім: і викладачам, і співробітникам, і студентам.
З теплим гумором – серйозно і жартома - вітав молодь декан денної форми навчання Проценко О.М.
Свою підтримку і високу оцінку діяльності інституту висловив міський голова Нога М.П., звертаючись до присутніх з побажаннями з нагоди свята.
Вручення ключа знань і студентська клятва, напутні слова студентського директора і відповідь першокурсника - усі ці традиційні моменти першовересневого дійства кожного року звучать по-новому - щемно і урочисто.
Найкращі зі студентів отримали відзнаки за наполегливу і творчу роботу, за успіхи в навчанні, науковій та громадській роботі, спорті.
Закінчилося першовересневе свято флеш-мобом та колективним фотографуванням.
Новий 2017-2918 навчальний рік в Шосткинському інституті СумДУ розпочався!

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :