Новий навчальний рік розпочався

У Шосткинському інституті Сумського державного університету розпочався новий навчальний рік. Він є своєрідною точкою відліку, адже цього річ вуз відзначив своє 15-річчя. Традиційно на святкову лінійку зібралися студенти, викладачі та співробітники інституту. З привітаннями до присутніх звернувся директор інституту В.Л. Акуленко. Він побажав усім натхнення, наполегливості, терпіння, творчих звершень, добра, благополуччя, здоров’я і щастя. Декан факультету денної форми навчання Проценко О.М. А порадив першокурсникам бути сумлінними не лише в навчанні, але й активними в дозвіллі, громадській роботі, з перших днів працювати над собою, реалізуватися в науковій сфері, творчості та спорті. Студентський директор Сердюк Іван, вручаючи першокурсникам символічного ключа та студентського квитка, закликав рішуче підкоряти вершини знань, щоб здобути омріяні спеціальності.
У відповідь віршованими рядками свої патріотичні почуття висловив першокурсник Тарасенко Євгеній. Святковий настрій створювали народні колективи, заряджаючи всіх і кожного позитивом.
День знань продовжився вступною лекцією «Моя країна – Україна». Викладач кафедри ФЗНД Базиль С.М. розповідала студентам про історію розвитку науки і виробництва в місті Шостці, у тому числі й історію вузу, що розпочалася в 20-х роках минулого століття. «Сучасне завжди в дорозі з минулого в майбутнє» … У слушності цієї думки ще раз переконалися студенти, переглядаючи архівні фото та слухаючи унікальні архівні відомості про свій вуз.

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :