Старт нового навчального року

Новий навчальний рік у Шосткинському інституті розпочався традиційною святковою лінійкою та посвятою першокурсників у студенти.
З Днем знань присутніх привітав директор вишу В.Л.Акуленко. Він побажав студентам та викладачам натхнення, наполегливості, терпіння, творчих звершень, добра, благополуччя, здоров’я і щастя. А першокурсникам - з перших днів працювати над собою, дерзати, творити, реалізуватися в науковій сфері, творчості та спорті.
Зі словами привітань звернулися до студентства міський голова М.П.Нога та головний архітектор міста В.В. Єфремов. Вони відзначили, що Шосткинський інститут СумДУ – заклад, на який покладаються великі надії, де створено всі умови для освіти молоді та розвитку науки, а також окреслили найближчі перспективи реконструкції та розвитку району, де розташований головний корпус вузу.
Першокурсники, отримавши символічного ключа та студентські квитки, висловили рішучість підкоряти вершини знань, щоб здобути омріяні спеціальності.
Народні колективи, які працюють у клубі інституту, музично-танцювальними композиціями створювали атмосферу свята.
Бажання і готовність навчатися та розвиватися, осягати незвідане та прагнути нового – такий емоційний настрій подарувало свято, заряджаючи всіх і кожного позитивом.

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :