Літо! Канікули! Ура !!!
або
ОСЬ І ЛІТО ПРИЙШЛО: КАНІКУЛИ, РОМАНТИКА, ЕКСТРИМ, АДРЕНАЛІН

Літо — це пора року, коли дуже жарко,
щоб займатися речами, якими
займатися взимку було дуже холодно
Марк Твен

Навчальний рік добіг кінця. І ось воно, довгоочікуване літо! Найкраща, найяскравіша та найвеселіша пора року. А відпочинок – найперша його ознака. Яскраве сонце, лагідне море, захоплюючі подорожі, синє-синє небо та блискучі зорі в нічному небі, квіти і фрукти, нові друзі та враження. А ще цілий жмут безтурботних ідей, надій та сподівань. Адже літо - це, насамперед, час канікул, відпочинку, зміцнення здоров’я, змістовного дозвілля, нових пригод, морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, активного пізнання світу та себе в ньому. Прийшов час і студентам, і викладачам з максимальною користю провести літні канікули, набратися сил, душевних і фізичних, після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху навчання та пізнання.

Ура, канікули!!! Канікули люблять усі. Ця любов - унікальний випадок одностайності учнів і вчителів, студентів, і викладачів. РОМАНТИКА, ЕКСТРИМ, АДРЕНАЛІН! Скільки незабутніх вражень і позитивних емоцій залишиться в наших спогадах про літо та канікули! Про літні подвиги і пригоди нам будуть нагадувати численні фотографії, зміцніле та засмагле тіло, нові друзі та цікаві зустрічі. Спогади про літо завжди особливі, вони не тільки бережуть у пам’яті світлі і радісні моменти життя, але й спонукають мріяти і фантазувати! Навіть якщо літо видасться не зовсім вдалим, то все одно залишається надія, що наступного року буде по-іншому - краще, цікавіше та енергійніше.
Шановні студенти, випускники та колеги, нехай для всіх Вас літній відпочинок буде радісним, цікавим, сповненим яскравих вражень та емоцій, насиченим приємними знайомствами та щасливими пригодами. До зустрічі в новому навчальному році!

Павленко Ю.Є., доцент кафедри економіки підприємств

На сторінку кафедри ЕП >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.