Літній науковий табір

Шосткинський інститут СумДУ за участі позашкільного навчального закладу «Шосткинська міська Мала академія наук учнівської молоді» та за сприянням Управління освіти організував для учнів 7 – 10 класів на базі навчально-лабораторного корпусу Літній науковий табір.
Понад 160 школярів міста виявили бажання безпосередньо поспілкуватися з провідними викладачами вузу, попрацювати в напрямках своїх наукових інтересів. А вибрати було з чого, адже в Літньому науковому таборі діяла Майстерня науково-популярної механіки, Дослідницький клуб експериментальної хімії та фізики, ІТ-кластери та Школа економіки.
До уваги школярів були представлені кращі наукові роботи студентів інституту. Лекції, практичні і лабораторні заняття та економічні ігри на різні теми стали не тільки пізнавальними, але й актуальними та корисними для молоді, яка уже стоїть перед вибором свого майбутнього.
В останній день роботи табору учнівська молодь була запрошена на спортивні змагання, які традиційно проходять в ШІСумДУ у рамках проведення Дня здоров’я. Всі учасники заходу взяли участь у спортивній програмі і наприкінці свята були нагороджені солодкими призами.