Психологічна гра "Мафія"

«Місто засинає, просинається мафія…» - так розпочалась психологічна гра з детективним сюжетом, в якій взяли участь студенти інституту та учні ЗОШ І-ІІІ ст. №11. За чорними масками ховались шериф та мирні жителі, мафія та їх очільник, тож розпізнавати героїв гри було зовсім непросто. Учасникам довелось застосувати аналітичне мислення, інтуїцію, здатність розпізнавати брехню, вміння аргументувати та швидко приймати рішення. В своїх ролях всі гравці були дуже переконливі, проте переможцем став учень ЗОШ І-ІІІ ст. №11 Середа В’ячеслав.
Детективні розслідування, високий рівень азарту та дружня компанія зробили зустріч цікавою, теплою та довели, що інтелектуальні ігри - це чудовий спосіб самопізнання та самореалізації.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Студентам >>>