Міський фестиваль-конкурс молодіжної творчості «Студентська весна-2016»

У залі «Юність» Центру естетичного виховання відбувся міський фестиваль-конкурс молодіжної творчості «Студентська весна-2016» серед професійно-технічних та вищих навчальних закладів області І-VІ рівнів акредитації. Захід проходив за підтримки міського голови, організаторами виступили сектор молоді Шосткинської міської ради та навчальні заклади, що зголосилися стати учасниками, а саме: Шосткинський інститут СумДУ, ШХТК ім. І.Кожедуба, Шосткинське вище професійне училище, Центр професійно-технічної освіти, Шосткинське медичне училище.
Фестиваль конкурсний і проводився за різними номінаціями: народний і естрадний вокал, народна, класична і сучасна хореографія, театральне мистецтво, інструментальна музика, оригінальний жанр. Тож у складі журі працювали фахівці відповідно до номінацій, незалежні експерти та представники міської влади.
Талановиті студенти Шосткинського інституту якісно вирізнялися серед учасників фестивалю високим рівнем виконавської майстерності, тематичним і жанровим підбором номерів. Наші народні самодіяльні колективи «Сузір’я», «Світанок», СТЕМ та новостворений колектив «Мрія» були неперевершеними у своїх номінаціях. Тож заслужено отримали дипломи учасників, грамоти міського голови та солодкі призи.

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :