Співпраця ШІСумДУ та Шосткинської МАН у сфері науково-дослідної роботи

Шосткинський інститут СумДУ плідно співпрацює в різних аспектах діяльності з навчальними закладами міста, зокрема з питань вдосконалення науково-дослідницької роботи серед учнів-членів Малої академії наук.
Викладачі вузу допомагають старшокласникам у виборі тем досліджень, підборі матеріалу, проведенні експериментальної частини робіт; дають поради щодо оформлення та презентацій; беруть активну участь у ході захистів наукових доробок школярів на міських слуханнях.
Тож високі досягнення учнів-членів Шосткинської МАН,безсумнівно, – результат співпраці учнів, педагогів та науковців ШІСумДУ.
За підготовку переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2017 році, за плідну роботу з обдарованою учнівською молоддю та залучення її до науково-дослідницької діяльності управління освіти Шосткинської міської ради оголосило викладачам інституту подяки.
Серед відзначених співробітників завідувач кафедри СІТ, к.т.н. Худолей Георгій Михайлович, викладачі кафедри ФЗНД, к.т.н. Павленко Оксана В’ячеславівна та к.т.н. Борзова Наталія Олександрівна, старший викладач кафедри ХТВМС, к.х.н. Тимофіїв Сергій Владиславович, старший викладач кафедри ЕУ, к.е.н. Тур Олександр Миколайович. Асистент кафедри СІТ Мозок Євген Миколайович відзначений як керівник гуртка Шосткинської МАН. Сподіваємося, що співпраця ШІСумДУ та Шосткинської МАН у сфері науково-дослідної роботи матиме гідні результати та сприятиме зацікавленню молоді, залучення її до інтелектуальної творчості.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Наукова робота >>>