Хіміко - технологічний коледж імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту Сумського державного університету

ОГОЛОШУЄ

набір учнів 9-х класів на підготовчі курси на 2010-2011 навчальний рік для вступу на всі спеціальності.

Підготовка ведеться з предметів : математика , українська мова.

тт. ( 05449 ) 7-03-07 , 6-23-44

Центр заочної та дистанційної форм навчання:

Шосткинський інститут Сумського державного університету: тел. 6-13-32, корпус № 3, каб № 311, з 9-00 до 17-00

Електронна Пошта ZAOCH@ISHOSTKA.SUMDU.EDU.UA

АРХІВ НОВИН - 2010 РІК

Відкритий студентський кафедральний науково-практичний семінар

Згідно плану роботи кафедри ФЗНД Шосткинського інституту Сум ДУ 14 квітня відбувся відкритий студентський науково-методичний семінар «Розвиток англійської мови. Англійська в Інтернеті».До участі в роботі семінару запрошувались студенти,  викладачі інституту та коледжу, учні профільних класів, підготовчих курсів, спеціалізованих класів ЗОШ №7 та гімназії.

Проведенню семінару передувала велика пошукова та організаційна робота, проведена студентами та викладачами на чолі з оргкомітетом.
Метою семінару було дослідження історії розвитку англійської мови як засобу розуміння її сучасного стану та міжнародного статусу, обговорення характерних особливостей англійської мови як мови міжнародного спілкування, розгляд можливих сценаріїв її подальшого розвитку у близькій та віддаленій перспективах, дослідження взаємозв'язків між англійською та Інтернетом.
Всі доповідачі добре підготувалися до семінару і змогли досить переконливо викласти свої думки, а присутні  виявили неабиякий інтерес та високу активність в обговоренні питань, що розглядалися. Крім виступів студентів, інформаційно насичені доповіді та цікаву презентацію підготували учні гімназії Шевцова К. та Ляшенко М.
І хоча робочими мовами семінару були англійська, українська і російська, всі доповіді були підготовлені англійською. При обговоренні проблем учасники семінару також віддавали перевагу спілкуванню англійською. За одностайною думкою присутніх викладачів та учасників, мета семінару досягнута повністю, а всі учасники відчули велике задоволення від спілкування англійською та поглибили мотивацію до її подальшого опанування.

Місс весна 2010.

1

25 березня 2010 року відбувся фінал фотоконкурсу «Міс Весна – 2010», який проходив за ініціативи студентського комітету.В конкурсі взяли участь студентки  Шосткинського інституту Сум ДУ та Хіміко-технологічного коледжу ШІ Сум ДУ. За результатами голосування перемогу здобули:
в  інституті – Пунтус Яна (гр. ХТ-91Ш)
в коледжі – Дроздова Катерина (гр. Т-07)
Переможці конкурсу отримали вітання та призи під час дискотеки, що була організована з цієї нагоди. Подарунки для найкрасивіших дівчат інституту та коледжу приготували і представники косметичної компанії Orіflam.
Вітаємо з перемогою!

Студентський науково-практичний семінар.

1

Нещодавно на кафедрі фундаментальних та загальнонаукових дисциплін відбувся VІІ студентський науково-практичний семінар «Хімія: наука і практика» До участі у конференції була подана 21 доповідь студентів Шосткинського та Конотопського інститутів Сум ДУ, Хіміко-технологічного коледжу, учнів загальноосвітніх шкіл  № 1,4, школи № 2- ліцею.
Доповіді відповідали таким напрямам, як «Хімія. Роль і завдання хімії у вирішенні економічних проблем», «Математика», «Фізика», «Використання математичних методів у хімії», «Англійська мова – мова наукового спілкування» та інші.
Цікаво, що робочими мовами семінару були передбачені українська, російська та англійська мови і в ході семінару це було вдало реалізовано.Зміст доповідей викликав інтерес учасників семінару, про що свідчить жвава дискусія, що відбулася під час обговорення доповідей. За результатами семінару видана збірка тез доповідей, з якою можна ознайомитися на кафедрі.

Готуємося до ЗНО.

1

21 лютого 2010 року в Шосткинському інституті Сум ДУ розпочалося пробне тестування учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Перший предмет - українська мова та література.

Більше ніж 200 учнів системи довузівської підготовки інституту та студентів коледжу мали можливість спробувати свої сили у підготовці до ЗНО. Причому, цій категорії абітурієнтів була надана можливість пройти пробне тестування безкоштовно. В подальшому, протягом трьох тижнів, кожному з них буде надана можливість пройти безкоштовне пробне тестування з усіх предметів.

5
Абітурієнту - 2010
7

3

З 15 грудня працює пункт реестрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання. При вступі на 1 курс денної та заочної форми навчання наявність сертифіката Українського центру незалежного оцінювання є обов'язковою.

Звертайтеся до Шосткинського інституту СумДу за адресою м.Шостка вул.Інститутська,6.

Час роботи пункту реєстрації :

- понеділок - п'ятниця з 9-00 до 18-00

- субота - з 9-00 до 14-00

Телефони для довідок : ( 05449 ) 7-42-04 , 2-02-73

4   6

Відділ довузівської підготовки

2

Шосткинський інститут Сумського державного університету III - IV рівнів акредитації запрошує на підготовчі курси випускників шкіл, ліцеїв, коледжів, технікумів, училищ з метою надання допомоги у підготовці до незалежного тестування та вступу до інституту.

Програми довузівської підготовки максимально наближені до вимог зовнішнього незалежного оцінювання і дозволяють систематизувати, поглибити знання, що здобувають учні в школі, і здійснити якісну, підготовку до ЗНО. Крім того, їм надається можливість пройти безкоштовне пробне тестування.

2   2

Погода в Шостці

Загрузка информера курс валют...

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.