Зустріч з представниками Сумського обласного центру зайнятості

Опубліковано: 30 березня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Студетнські заходи

Зустріч з представниками Сумського обласного центру зайнятості.

✅️ 28 березня до Шосткинського інституту завітали представники Сумського обласного центру зайнятості!
👩‍🎓 Зі студентами старших курсів проводилася профорієнтаційна робота, що мала намір підвищити обізнаність молоді з питання працевлаштування та вибору власного професійного шляху.
🔸️ Представники центру провели роз'яснювальну роботу, проінформувавши студентів з наступних питань:
● працевлаштування на спеціалізовану службу, до завдань якої належить забезпечення комплексного вирішення питань, пов'язаних з регулюванням зайнятості населення.
● професійною орієнтацією
● соціальною підтримкою тимчасово безробітних громадян, тощо.
🔹️ Служба зайнятості постійно модернізується та розвивається, дбає про вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття.
🤝 Вдячні представникам Сумського обласного центру зайнятості за інформативну зустріч.

TЕГИ: Студетнські заходи