Конкурс «Кращий викладач очима студентів»

Опубліковано: 18 січня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Студетнські заходи

Кращий викладач очима студентів

Щорічно Сумський державний університет проводить конкурс «Кращий викладач очима студентів», який проводиться за результатами семестрового анкетування студентів денної форми навчання щодо оцінювання якості організації освітньої діяльності при вивченні навчальних дисциплін.
За результатами анкетування здійснюється ранжування професорсько-викладацького складу університету за узагальнюючим показником якості організації освітньої діяльності за усіма дисциплінами, що викладалися протягом навчального року.
За підсумками анкетування 2022-2023 навчального року в конкурсі «Кращий викладач очима студентів» серед викладачів Шосткинського інституту Сумського державного університету перемогу здобули:

- Шевцова Тетяна Миколаївна – старша викладачка кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук, кандидатка технічних наук;
- Павленко Оксана В'ячеславівна – старша викладачка кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук, кандидатка технічних наук;
- Андрусенко Олександр Олександрович - викладач кафедри системотехніки і інформаційних технологій, кандидат технічних наук.

Вітаємо наших викладачів з успіхом і бажаємо подальших перемог!

TЕГИ: Студетнські заходи